Matematică, întrebare adresată de nicolletas, 9 ani în urmă

construieste textul unei problemi cu perechi 6 costul 720 lei pretul ?

Răspunsuri la întrebare

Răspuns de juchila
1
720:6=120pretul e 120 pe pereche

nicolletas: mersi
Alte întrebări interesante