Cum se face o propozitie
Dau coronita!!! La o cantina sa u cumpărat 18 kg de salam care au costat 414 lei. Cat costa un kg???
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
1
un kg=>414:18=23 lei un kg de salam
Alte întrebări interesante
Matematică,
8 ani în urmă
Geografie,
8 ani în urmă
Matematică,
8 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Engleza,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă