din vanzarea a 350kg mere de acelasi fel s.au obtinut 700lei.pretul unui kg de mere este egal cu........
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
2
700 lei : 350 kg = 2 lei
Răspuns de
2
700:350=2 LEI/KG....................
Alte întrebări interesante
Limba română,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Engleza,
9 ani în urmă