Ex. 16_Este si nustiu
Anexe:
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
2
555:37=15 lei/jucărie
16×15=240 au costat iepurașii
21×15=315 au costat ursuletii
16×15=240 au costat iepurașii
21×15=315 au costat ursuletii
Alte întrebări interesante
Matematică,
8 ani în urmă
Istorie,
8 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Biologie,
9 ani în urmă