kilograme de mere costa 24 RON adică tot atât cât 4 kg de lămâi Cât costă 1 kg de lămâi
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
7
Răspuns:
Raspuns ::
24:4 =6 lei kg de lamai
Răspuns de
2
Răspuns:
24:4=6 ron ( 1kg de lămâi)
Alte întrebări interesante
Limba română,
8 ani în urmă
Germana,
8 ani în urmă
Limba română,
8 ani în urmă
Engleza,
8 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă