Metoda reducerii la unitate
Dashboard / Cursurile mele / MRU I METODA REDUCERII LA UNITATE
ebare
Cât costă 3 kg de pere, dacă 5 kg costă 30 de lei?
mit
încă
din 1,00
Răspuns:
are cu
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
1
Răspuns:
Explicație pas cu pas:
Împarte la 5 ambele rezultate
Alte întrebări interesante
Matematică,
8 ani în urmă
Limba română,
8 ani în urmă
Matematică,
8 ani în urmă
Engleza,
8 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă