o paine costa cat 3 cornuri iar doua paini si 4 cornuri costa 10 lei .cati lei a platit raluca daca a cumparat 3 paini si 5 cornuri?
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
4
Sper ca te-am ajutat
Anexe:

Alte întrebări interesante
Limba română,
9 ani în urmă
Chimie,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Ed. tehnologică,
9 ani în urmă
Limba română,
10 ani în urmă
Matematică,
10 ani în urmă