Răspunsuri la întrebare

Răspuns de sam92
1

Surpriza in sferturile de finala ale Europa League.

Slavia Sofia a reusit sa se califice in semifinale dupa victoria de acasa cu Atletico Bilbao.Dupa infrangerea din Spania cu 1-0, bulgarii au reusit aseara sa intoarca scorul.Meciul a inceput echilibrat, fara ocazii de poarta pentru nicio echipa, singura faza cu adevarat interesanta fiind intrarea pe teren a unui suporter bulgar in minutul 33.Repriza a doua a inceput cu un atac furibund al bulgarilor asupra portii spaniole, astfel ca in minutul 50 Meletov reuseste sa inscrie cu capul.In minutele 70 si 81, spaniolii au ocazia sa egaleze prin Juan si Gonzales in minutul 89 Meletov resuseste sa inscrie, trimitandu-si echipa in semifinale unde va intalni echipa italiana AS Roma.

Gala de box la Las Vegas.

Lupta pentru centura la categoria semigrea a fost pierduta de detinatorul american in favoarea pretendentului irlandez care a castigat meciul la puncte.