Prezentați un produs care vă place.Utilizati tipuri diferite de litere.
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
1
Corn cu gem Eu mananc acest produs in fiecare pauza mare,este gustos si imi potoleste foamea nici macar nu e scump e vre-o 2 leiisi merita pretul (L.O.L CE AM FACUT AICI =))
Alte întrebări interesante
Matematică,
8 ani în urmă
Limba română,
8 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Biologie,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă