Un elev a cumparat 5 stilouri si 3 creioane.Un stilou costa de doua ori mai mult ca un creion.Daca elevul ar fi cumparat 3 stilouri si 2 creioane ar fi trebuit sa plateasca mai putin cu 50 de lei.Cat costa un stilou?, cat costa un creion ?
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
0
The best way for me and a friend to go is my best and most interesting thing to say to me and my mother and mother I have a friend to be a mother
Alte întrebări interesante
Engleza,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă