v=90km h. d=2,5. delta t e=? m s
Utilizator anonim:
d = 2,5 ce ?
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
1
Sper ca te-am ajutat! pa
Anexe:

Alte întrebări interesante
Matematică,
8 ani în urmă
Studii sociale,
8 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă