vă rog , cele trei exerciții
dau o coroana și un multumesc
Anexe:
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
0
21-24=3
un pachet de biscuiți costă 3 lei
3×4=12
21-12=9
9:3=3
o ciocolată costă 3 lei
un pachet de biscuiți costă 3 lei
3×4=12
21-12=9
9:3=3
o ciocolată costă 3 lei
LexyPanterra:
am zis Cele trei exerciții
Alte întrebări interesante
Matematică,
8 ani în urmă
Istorie,
8 ani în urmă
Matematică,
8 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă