Fizică, întrebare adresată de Utilizator anonim, 8 ani în urmă

va rog mult ajutorrrrr day coroana plizz​

Anexe:

Răspunsuri la întrebare

Răspuns de xCristix2
0

Răspuns:

5.

a) 0,84m+57cm=141cm

b)1,4+320=1,720

c)2h 18min - 56 min =82min


xCristix2: ok
Alte întrebări interesante