Fizică, întrebare adresată de giulyroky, 9 ani în urmă

16,25cm=.....m
360s=......min
52,5 cm patrati=.....mm patrati

Răspunsuri la întrebare

Răspuns de pamflet
1
16,25cm=0,1625m 360s=6min 52,5 cm patrati=52500mm patrati

giulyroky: mersi 
Utilizator anonim: npk
pamflet: Npk
Alte întrebări interesante