2 kg de mere și 3 kg de pere costa 26 lei ,dacă 1 kg de mere costa de 5 ori mai mult decât 1 kg de pere costa la un loc 4 kg de mere și 7 kg de pere
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
0
Răspuns:
Sper ca te am ajutat!!!!
Anexe:
Alte întrebări interesante
Matematică,
8 ani în urmă
Biologie,
8 ani în urmă
Fizică,
8 ani în urmă
Matematică,
8 ani în urmă
Engleza,
8 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă