4 mere si un ananas costa 10 lei si 2 mere si 3 ananasi costa 20 lei cat costa un mar ? dar un ananas?
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
2
M de la mar si A de la ananas
Anexe:

cornacelstefania2008:
ms mult
Alte întrebări interesante
Geografie,
8 ani în urmă
Limba română,
8 ani în urmă
Istorie,
8 ani în urmă
Matematică,
8 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Studii sociale,
9 ani în urmă