Matematică, întrebare adresată de kittyprox83, 8 ani în urmă

mihai cheltuie 19,25 lei pe 4,5 kg mandarine. Aflati cat costa un kg de mandarine!

Răspunsuri la întrebare

Răspuns de Triunghiu
1

Răspuns:

Explicație pas cu pas:

Anexe:
Alte întrebări interesante