Matematică, întrebare adresată de Raluca123, 10 ani în urmă

Patru kilograme de gutui costa 16 lei.Un kilogram de gutui de aceeasi calitate costaa.......lei?

Răspunsuri la întrebare

Răspuns de trocariuandreea
3
16:4=4lei Sper ca te-am ajutat

trocariuandreea: Verificare:4*4=16
Alte întrebări interesante