Patru kilograme de gutui costa 16 lei.Un kilogram de gutui de aceeasi calitate costaa.......lei?
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
3
16:4=4lei
Sper ca te-am ajutat
trocariuandreea:
Verificare:4*4=16
Alte întrebări interesante
Limba română,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Matematică,
10 ani în urmă
Limba română,
10 ani în urmă
Matematică,
10 ani în urmă
Matematică,
10 ani în urmă