problema e asta cea pe care vreau să o rezolvi
Anexe:
Utilizator anonim:
exprimarea ta nu e clară
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
1
2,5 kg = 30 lei 》 1 kg branza=30 lei : 2,5=12 lei
Alte întrebări interesante
Limba română,
8 ani în urmă
Engleza,
8 ani în urmă
Engleza,
8 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă