Matematică, întrebare adresată de davis97, 9 ani în urmă

problema e asta cea pe care vreau să o rezolvi

Anexe:

Utilizator anonim: exprimarea ta nu e clară

Răspunsuri la întrebare

Răspuns de primăvară2017
1
2,5 kg = 30 lei 》 1 kg branza=30 lei : 2,5=12 lei
Alte întrebări interesante