Matematică, întrebare adresată de ineedhelp5820, 8 ani în urmă

UGENTTTTT VA ROG AM NEVOIE DE RASPUNS ACUM

Anexe:

Răspunsuri la întrebare

Răspuns de lauralaw123
2

Răspuns:

Cinci coșuri cu mere costă 350 lei..Cât costă unul?

Rezolvare:

350lei:5=70lei

Sper că te-am ajutat!


ineedhelp5820: Multumesc
lauralaw123: Cu plăcere!
Alte întrebări interesante