12 kg de mere costa 48 de lei. Cat costa aceeași calitate?
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
1
- 12 kg de mere costa 48 de lei. Cât costă aceeași cantitate?
- ...Dacă 12 kg costa 48 lei,aceeași cantitate va costa la fel.
cristinaandreeahash:
scuze am greșit calitate nu cantitate
Alte întrebări interesante
Engleza,
8 ani în urmă
Matematică,
8 ani în urmă
Engleza,
8 ani în urmă
Geografie,
8 ani în urmă
Matematică,
8 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Istorie,
9 ani în urmă