3 kg mere costa 7,5 lei ... 4 kg costa ?
Răspunsuri la întrebare
Răspuns de
2
7.5/3=2.5 lei kg
2.5*4=10lei 4 kg
2.5*4=10lei 4 kg
Răspuns de
2
7,5/3=2,5 lei (1 KG)
2,5*4=10 lei (4 KG)
rs 10 lei 4 kg
miaMia:
da te rog coronita
Alte întrebări interesante
Matematică,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Engleza,
9 ani în urmă
Limba română,
9 ani în urmă
Matematică,
9 ani în urmă
Matematică,
10 ani în urmă
Matematică,
10 ani în urmă